حوزه‌های علمیه نقش خود را در تحقق گام دوم انقلاب ایفا کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بر اساس پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی دهه پنجم انقلاب دهه پیشرفت در همه امور است و اولین گروهی که در تحقق گام دوم مسئولیت دارند روحانیت و حوزه‌های علمیه هستند.

Read more

۱۲ بار ازدواج ظرف ۱۲ ماه در ۱۲ کشور جهان

جدیدترین اخبار گوناگون را در “تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و … را دنبال خواهید کرد. همچنین “تابناک باتو» هر روزه آماده

Read more

بایسته‌های روابط راهبردی ایران و پاکستان

طی سالیان گذشته هرگاه مناسبات ایران و پاکستان توسعه پیدا کرده و زمینه‌های بهره‌گیری از ظرفیت‌های دو کشور فراهم شده، اتفاقات و تحولات حاشیه‌ای، سال‌ها همکاری این دو همسایه کلیدی در منطقه را دچار بحران کرده و روابط رو به رشد را به تأخیر انداخته است.

Read more

صالحی:گوهر قرآن جامعه  قرآنی است/ نشان افتخاری خادمی قرآن به وزیر ارشاد اعطا شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:گوهر قرآن جامعه قرآنی است و امیدواریم همت تمام کسانی که در این مسیر حرکت می کنند و از مائده قرآنی اطعام می کنند این مسیر را کوتاه تر کنند.

Read more

واکنش ایران به اتهامات الجبیر: عربستان پدرخوانده تروریسم تکفیری در جهان است

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به سخنان ضد ایرانی عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی، عربستان را محل صدور تروریسم سازمان یافته در سطح بین المللی خواند که فاقد صلاحیت برای متهم کردن دیگران است.

Read more

اتهام متقابل عربستان به ایران برای حمایت از تروریسم

عادل الجبیر وزیر دولت عربستان در امور خارجه در پاسخ به اتهامات ایران در خصوص حمایت مالی تروریسم بیان داشت که تهران حق ندارد سایر کشورها را متهم کند، برای آنکه خودش به شبه نظامیان کمک می کند.

Read more

پول‌های هنگفت عربستان برای خروج دام مولد ایران!/«کل کل» فوتبالی نمایندگان در مجلس/حمله تند و نوبرانه مهناز افشار به روحانی/مطهری: شهید مطهری اولین فردی بود که امام را در قم کشف کرد

رصد‌خانه “تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:روایت نماینده مجلس از پرونده نوبخت/حدادعادل: شرایط امروز مانند مرداد ۳۲ است/صادقی: زبان دیپلماتیک به معنای سازش نیست/دولت تاکنون چقدر از روسیه وام گرفته است؟ و … رصد‌خانه امروز

Read more